Weekend z jogą, 5-7 marca – relacja.

Nasza sala do jogi. Piękna prawda?

Kwietne Łąki


Kierunek Mazury, a dokładniej Wojnowo. Ośrodek Kwietne Łąki to trzy domy – każdy w innym stylu, każdy przytulny i klimatyczny. Nowy Mazur, Stary Mazur i Stodoła. W Stodole poza czterema pokojami, które pomieszczą 8 osób mamy naszą salę – idealna do jogi, 80 m2. Cały dzień zagląda tu słońce. Można podziwiać jego wschód i zachód oraz ciągnące się po horyzont łąki. Kwietne pewnie, ale jeszcze nie w marcu.

Joga

Rano zajęcia metodą ashtanga jogi. Zajęcia Mysore dla tych, co już wiedzą o co chodzi oraz „Ashtanga od podstaw” dla tych, co chcą sobie przypomnieć, albo dla tych, co dopiero poznają ashtangę – na tym wyjeździe. Mysore to indywidualna praktyka – tu można skupić się na pozycjach, których się uczymy bardziej niż na zajęciach prowadzonych. Na przykład na staniu na głowie jak Chary – pierwszy raz się udało!

Mobilność i wzmacnianie

W planie poza ashtangą także zajęcia warsztatowe. Uczymy się o mobilności. Czym jest mobilność? Jak pomaga w jodze i w czym dokładnie? Dlaczego warto dodać sobie trening mobilności? Najpiękniejszym widokim był widok Was wplatających mobilność w swoją praktykę podczas Mysore. Unosiłam się wtedy nad ziemią! Serio! A w niedzielę wzmacnianie, zwane jogą z książką. 😉

Czas wolny

Jest czas na spacer, książkę, nicnierobienie.  Pogaduchy z kolegami i koleżankami. Integrację. Okolica jest urokliwa.

W niedzielę wracamy do domów, podobno trzeba brać dzień wolny (poniedziałek) na odpoczynek i zakwasy. 😉

Kochani bardzo Wam dziękuję! Takie spotkania dają mi mega motywację do organizowania kolejnych wyjazdów, utwierdzają mnie w tym, że dobrze zrobiłam rzucając pracę biurową. Kiedy pytacie mnie po wyjeździe o filmiki na YT z mobilnością, kiedy piszecie, że poniedziałek zaczęliście od 15 minut z ćwiczeniami – wiem, że to jest to! Idę w jogę, idę w mobilność i to wszystko po to, by Wam ćwiczyło się lepiej i bezpieczniej.

Już teraz zapraszam Was na kolejny wyjazd – szczegóły niebawem – rezerwujcie 27-30.05!

Do zobaczenia wkrótce! Jeszcze raz dziękuję!

Magda

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: