Warsztaty i wyjazdy

Zapraszam na wyjazdy z jogą w najpiękniejsze zakątki Polski i nie tylko!

Niżej znajdziecie informacje o najbliższych wyjazdach z jogą oraz relacje z naszych poprzednich warsztatów między innymi na Podlasiu czy w Chorwacji.

Jesienny weekend z jogą na Mazurach, 20-22 listopada.

WEEKEND Z JOGĄ Zapraszam Was serdecznie na wyjazd z jogą – dla osób, które praktykują, ale także dla tych, które chcą zacząć. Warunki dla wszystkich będą bardzo sprzyjające! 🙂 Wszyscy uczestnicy wyjazdu dostaną ode mnie mojego e-booka „Ashtanga Joga dla początkujących” – więcej o e-booku tutaj. Fantastyczny ośrodek na Mazurach z ponad 100-metrową salą doCzytaj dalej „Jesienny weekend z jogą na Mazurach, 20-22 listopada.”

Rejs i Joga w Chorwacji – 3-10 października

for ENGLISH scroll down Październikowy tydzień spędzamy na katamaranach w Chorwacji! Żeglujemy, praktykujemy jogę, gotujemy, zwiedzamy. Zapraszamy Was serdecznie na kameralny wyjazd – dla osób, które praktykują, ale także dla tych, które chcą zacząć. Warunki dla wszystkich będą bardzo sprzyjające! 🙂 Doświadczenie żeglarskie również nie jest wymagane, a dla chętnych będzie to okazja do zdobyciaCzytaj dalej „Rejs i Joga w Chorwacji – 3-10 października”

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Powiadomić Cię o najnowszych postach? Zostaw swój adres e-mail. 🙂

%d blogerów lubi to: