O mnie

Magda Urbanowicz

nauczycielka jogi, trener mobilności

Jogę zaczęłam praktykować ok. 10 lat temu. Najpierw była metoda Iyengara, później zajęcia typu vinyasa, aż trafiłam na ashtangę. Na ashtangę, na którą bałam się pójść, bo myślałam, że jestem za słaba. Trochę byłam, ale nie miało to znaczenia. Wszystkim, którzy przychodzą na moje zajęcia pokazuję, że nie ma się czego bać. 😉 Uczę od kiedy porzuciłam pracę biurową i w sumie dosyć mocno zmieniłam swoje życie. Nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa w pracy!

Ukończyłam 2 kursy nauczycielskie w tym jeden w Indiach (200 RYT). Ogromne wrażenie wywarła na mnie Sharmila Desai, a także Mati Guerra – fantastyczni nauczyciele, którzy są dla mnie dużą inspiracją. Odwiedziłam też KPJAYI w Mysore dokąd raczej nie wrócę.

Bardzo cenię sobie podejście Marka Robberdsa, który łączy jogę z współczesną wiedzą o ruchu m.in. FRC czy kinstretchem. Obecnie jestem w trakcie kursu „Mobility coach plus”. Zgłębiam wiedzę na temat mobilności. Już można się ze mną umówić na indywidualną ocenę mobilności – szczegóły tutaj.

Joga nauczyła mnie cierpliwości, pokory i pomogła w walce z kompleksami. Kocham gotować – na tej stronie znajdziecie moje przepisy. Uwielbiam też podróżować – relacje z miejsc, które odwiedziłam tutaj.

Prowadzę stacjonarne zajęcia w

  • Muktijoga w Białymstoku
  • ARTEA w Białymstoku
  • udzielam lekcji prywatnych w domu/szkole
%d blogerów lubi to: