O mnie

Magda Urbanowicz

nauczycielka jogi, trener mobilności, właściciel Why Not YOGA

Jogę zaczęłam praktykować ok. 12 lat temu. Najpierw była metoda Iyengara, później zajęcia typu vinyasa, aż trafiłam na ashtangę. Na ashtangę, na którą bałam się pójść, bo myślałam, że jestem za słaba. Trochę byłam, ale nie miało to znaczenia. Uczę od kiedy porzuciłam pracę biurową i w sumie dosyć mocno zmieniłam swoje życie.

Uczę od prawie 5 lat. Ukończyłam 2 kursy nauczycielskie w tym jeden w Indiach (200 RYT). Ogromne wrażenie wywarła na mnie Sharmila Desai, a także Mati Guerra – fantastyczni nauczyciele, którzy są dla mnie dużą inspiracją. Odwiedziłam też KPJAYI w Mysore dokąd raczej nie wrócę.

Bardzo cenię sobie podejście Marka Robberdsa, który łączy jogę ze współczesną wiedzą o ruchu m.in. FRC czy kinstretchem. Ukończyłam kurs „Mobility coach plus”, który wprowadził mnie w temat mobilności. Już można się ze mną umówić na indywidualną ocenę mobilności – szczegóły tutaj.

Joga nauczyła mnie cierpliwości, pokory i pomogła w walce z kompleksami. Obecnie uczę w Wasilkowie, Czarnej Białostock i Białymstoku – aktualny grafik zajęć ze mną tutaj.

W roku 2018 stworzyłyśmy z moją mamą markę Why Not YOGA – tworzymy pokrowce i torby na maty do jogi, które obejrzysz w naszym sklepie.

%d blogerów lubi to: